Dopasuj rozmiar czcionki

Aktualności

Nadnoteckie BEL CANTO - 30.06.2019 r.

Inicjatorem oraz organizatorem Festiwalu jest Tomasz Zagórski, doktor habilitowany Akademii Muzycznej im. Ignacego. Jana. Paderewskiego w Poznaniu, a także znany głos operowy scen polskich i zagranicznych.

Festyn Rodzinny w Dzierżążnie Wielkim 21.06.2019 r.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z przebiegu Festynu Rodzinnego "Witajcie Wakacje", który odbył się w dniu 21.06.2019 r. w amfiteatrze przy jeziorze w Dzierżążnie Wielkim. 
 
Imprezę wspólnie zorganizowały: Grupa Odnowy Wsi, Rada Sołecka wsi Dzierżążno Wielkie oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu. Uroczystego otwarcia imprezy dokonała sekretarz Gminy Wieleń p. Krystyna Heppner. W trakcie imprezy zorganizowano moc atrakcji oraz animacji dla dzieci. Wieczorem na scenie zagrał koncert zespół Joker Squad, a od godziny 20 rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem Adonis. 
Noc Świętojańska 22.06.2019

Noc Świętojańska w Białej. W dniu 22.06.2019 r. przy jeziorze w Biełej odbyła się kolejna edycja Nocy Świętojańskiej. Popołudnie obfitowało w moc animacji i zabaw dla dzieci. Miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na Najładniejszy Wianek Świętojański, w tym roku do konkursu zgłoszono rekordową liczbę 21 prac. Wieczorem dał wielki koncert włoski piosenkarz Tchomas Grotto, a publiczność świetnie bawiła się przy rytmach najbardziej znanych włoskich kawałków. Punktualnie o godz. 22.00 rozpoczął się obrzęd świętojański w wykonaniu zespołu "Rożanie" z Roska. Zespół działa w Wiejskim Domu Kultury w Rosku w strukturach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu. Po zakończeniu części obrzędowej rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem AKT z Wielenia.

1 2 3 4 5

Inauguracja Roku Kulturalno-Artystycznego 2019/2020 - 22.11 MGOK WIeleń

 

Ognisko Muzyczne