Dopasuj rozmiar czcionki

Aktualności

Dzień Kobiet - 08.03.2020 - Hala Sportowo-Widowiskowa w Wieleniu

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza Panie
z terenu gminy i miasta Wieleń na "DZIEŃ KOBIET NA SPORTOWO" . Impreza odbędzie się na Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu ul. Jaryńska 7a w dniu 08 marca 2020r o godz. 16:00. Każda z Pań otrzyma VOUHER upoważniający do bezpłatnego wstępu na Siłownię w Wieleniu w dniach 09-14 .03.2020 r. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

 

Konkurs Plastyczny na Stroik Wielkanocny

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu ogłasza Gminny Konkurs Plastyczny na "Stroik wielkanocny". Prace oraz podpisane klauzule RODO należy składać w Ośrodku Kultury "Strzelnica" w Wieleniu do dnia 31.03.2020 r. Serdecznie zapraszam do udziału!

 

Zobacz Regulamin

 

Dzień Otwarty - Otwarcie Siłowni - 01.03.2019 r.
Szanowni Państwo w minioną niedzielę 01.03.2020 r. na Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu miał miejsce "Dzień Otwarty", podczas którego odbyło się uroczyste otwarcie działalności Siłowni. Nowy obiekt sportowy zlokalizowany jest w dawnej Auli na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu i działa w strukturach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu. Był to wspaniały dzień gdyż imprezę uświetniła swą obecnością Mistrzyni Świata w kulturystyce i fitness Joanna Ucińska, która w towarzystwie Dyrektora M-GOk, p. Alicji Adamczyk dokonała otwarcia Siłowni w Wieleniu. Mistrzyni Świata zwróciła się osobiście do mieszkańców naszego miasta gratulując stworzenia takiego obiektu sportowego i zachęcała ich do aktywności sportowej oraz korzystania ze sprzętu siłowego, jak mistrzyni sama powiedziała, "O którym wielu może tylko pomarzyć".... zobacz fotorelację

 

Dzień Otwarty - Otwarcie Siłowni - 01.03.2019 r. - Hala Sportowo-Widowiskowa w Wieleniu

 

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza na Dzień Otwarty z okazji otwarcia SIŁOWNI na Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu. W wydarzeniu uczestniczyć będzie Mistrzyni Świata Joanna Ucińska. Wstęp wolny. Zapraszamy w najbliższą niedzielę 01.03.2020 r. na Halę Sportowo-Widowiskową w Wieleniu start o godz. 16:00 ZAPRASZAMY!

 

Klimaty Łagodne - 20.03.2020 MGOK Wieleń

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu ogłasza XXIII Turniej Poezji Mówionej i Śpiewanej. Turniej odbędzie się w dniu 20.03.2020 r. w Sali Herbowej Ośrodka Kultury "Strzelnica" w Wieleniu ul. Dworcowa 1, 64-730 Wieleń. W załączeniu: Plakat informujący, Karta zgłoszenia, Regulamin Turnieju, Karta zgody RODO.

Pobierz Wszystkie Załączniki


1 2 3 4 5

Zajęcia wakacyjne na Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu

 

Bezpieczne wakacje z Kulturą - lipiec 2020 r.