Dopasuj rozmiar czcionki

Aktualności

Junior Cup - Turniej o Puchar Prezesa Brenderup

 Dnia 22.02.2018 odbył się Brenderup Junior Cup - Turniej o Puchar Prezesa Brenderup. W wydarzeniu uczestniczyło wiele drużyn z miasta oraz gminy Wieleń. Nagrody za udział w Turnieju wręczał osobiście Prezes firmy Brenderup Pan Tomasz Kurowski wraz z Członkiem Zarządu Panią Danutą Malczewską, Dyrektor M-GOK w Wieleniu Pani Alicja Adamczyk oraz Sekretarz Gminy Wieleń Pani Krystyna Heppner. Dziękujemy wszystkim za udział! 

XXI TURNIEJ POEZJI MÓWIONEJ I ŚPIEWANEJ

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Turnieju Poezji Mówionej i Śpiewanej "Łagodne Klmiaty". Wydarzenie odbędzie się 23.03.2018 r. W załączniku dodajemy również regulamin turnieju oraz karte zgłoszeniową :)

TEATR "Z GŁOWĄ W CHMURACH"

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na zakończenie Feriady 2018 w O.K. "Strzelnica" o godzinie 15.00 wystąpi Teatr "Z Głową W Chmurach".

ODJAZDOWA FERIADA 2018 - FOTORELACJA

 Dnia 21.02.2018 r. odbyła się Odjzdowa Feriada dla dzieci i mlodziezy z miasta i gminy Wielen, na dzieci czekały dmuchane zamki oraz zjezdzalnie, malowanie twarzy, zajecia sportowe z nagrodami oraz darmowe cukierki oraz popcorn. Wydarzenie odbyło sie na Hali Sportowo - Widowiskowej w Wieleniu. Dzieci z całej gminy zostały zabrane autobusem w wyznaczonych godzinach dla poszczególnych miejscowosci. Zabawy nie było końca! Zapraszamy do obejrzenia całej galerii z tego wydarzenia :)

ODJAZDOWA FERIADA DLA DZIECI Z MIASTA I GMINY WIELEŃ

Dnia 21.02.br. (środa) o godz. 11.00 na Hali Sportowo - Widowiskowej odbędzie się Odjazdowa feriada dla dzieci z miasta i gminy Wieleń. W programie zamkni  i zjezdzalnie dmuchane, blok artystyczno - sportowy, konkursy zabawy, strefa dziecka, malowanie twarzy oraz balonikowe zwierzątka! Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału. Świetna zabawa gwarantowana! 

WYCIECZKA DO IZBY PAMIĘCI ZIEMI WIELEŃSKIEJ - FERIADA 2018

 W ramach Feriady organizowanej na terenie gminy Wieleń odbyła sie wycieczka do Izby Pamięci Ziemi Wieleńskiej. Grupa mlodziezy zapoznala sie z historią Wielenia od czasów najdawniejszych za pomocą prezentacji multimedialnej, zapoznali sie równiez z zabytkami umieszczonymi w Izibie. Wycieczka odbyła sie dnia 14.02.2018 r. 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA WIELENIA

 Dnia 20.02.2018 r. (wtorek) o godz. 10.00 na Hali Sportowo - Widowiskowej odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Wielenia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, zapis druzyn u Opiekuna Hali lub w M-GOK w Wieleniu do dnia 19.02.br. /PROSIMY O ZABRANIE OBUWIA SPORTOWEGO/ telefon kontaktowy: 67 256 1660

PLAN WYJAZDÓW DZIECI NA "ODJAZDOWĄ FERIADĘ" W DNIU 21.02.2018

 21.02.2018 r. odbędzię się "Odjazdowa Feriada" dla dzieci i młodziezy z miasta i gminy Wieleń do Hali Sportowo - Widowiskowej. Na dzieci będzie czekała moc atrakcji takich jak zamki i zjezdzalnie dmuchane, blok artystyczno - sportowy oraz wiele innych! Zachęcamy do wzięcia udziału!!! Przedstawiamy harmonogram odjazdów autobusów dla Herburtowo, Marianowo, Zielonowo, Nowe Dwory, Folsztyn, Kałądek, Dębogóra, Gieczynek, Dzierzazno Małe, Dzierzazno Wielkie, Kocień, Kuzniczka, Hamrzysko, Biała, Męzyk, Miały, Potrzebowice, Gulcz oraz Wrzeszczyna :) 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR FERIADY 2018

 Dnia 19.02.br. o godzinie 11.00 na Hali Sportowo - Widowiskowej odbędzie się turniej tenisa stołowego o Puchar Feriady 2018 w kat. 7 - 12 lat oraz 13 - 16 lat. Zapisy na turniej do dnia 18.02.2018 r. u opiekuna Hali. Serdecznie zachęcamy dzieci i młodziez do wzięcia udziału :) 

FERIE W O.K. "STRZELNICA" 12.02.2018 - WARSZTATY ARTYSTYCZNE Z RĘKODZIEŁEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 Dnia 12.02.2018 r. w O.K. "Strzelnica" odbyły się warsztaty artystyczne z rękodziełem dla dzieci i mlodziezy prowadzone przez Koło Pracy Twórczej "Puszcza" działające w strukturach stowarzyszenia rozwoju lokalnego w Miałach. Warsztaty prowadziły P. Teresa Zelmanowska, P. Janina Michałek oraz P. Stefania Sobieraj. Uczestnicy byli bardzo ciekawi i z duzym zaangazowaniem pod okiem prowadzących tworzyli swoje papierowe dzieła :) 

1 2 3 4 5

Nadchodzące wydarzenia

 

Nadchodzące wydarzenia