Dopasuj rozmiar czcionki

Aktualności

TURNIEJ PIŁKARSKI DLA DZIECI "CHAMPIONS LEAGUE KIDS CUP"

 Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Turnieju dla dzieci który odbędzie się dnia 07.04.2018 r. na Hali Sportowo - Widowiskowej w Wieleniu. Dzieci z rocznika 2011 - 2012 START o godz. 9.00 natomiast rocznik 2010 START o godz. 14.00. Turniej objęty Patronatem Burmistrza Wielenia oraz Wielkopolskiego Związku Piłki Noznej. ZAPRASZAMY!

INICJATYWY KULTURALNE "ZMIENIAJ SWOJE MIEJSCE"

  Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury ogłasza kolejny nabór na Inicjatywy Kulturalne. "Zmieniaj Swoje Miejsce". Poniżej przedstawiamy regulamin, kartę zgłoszeniową oraz sprawozdanie końcowe. Wnioski należy składać w terminie od 01.03.2018 - 31.03.2018 osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, ul. Dworcowa 1, 64-730 Wieleń lub na adres poczty elektronicznej; mgok-strzelnica@wp.pl

XXI Turniej Poezji Mówionej i Śpiewanej "Łagodne Klimaty" - FOTORELACJA

 Dnia 23.03.2018 r. w Ośrodku Kultury "Strzelnica" odbył się XXI Turniej Poezji Mówionej i Śpiewanej "Łagodne Klimaty". Łącznie komisja artystyczna wysłuchała i oceniła 46 prezentacji. Dla wygranych przygotowaliśmy wspaniałe nagrody! Dziękujemy wszystkim za udział oraz zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłym roku! Poniżej zamieszczamy również protokół XXI Turnieju Poezji Mówionej i Śpiewanej.

XXI TURNIEJ POEZJI MÓWIONEJ I ŚPIEWANEJ 'ŁAGODNE KLIMATY" 2018

 Dnia 23.03.2018 r. o godzinie 10.00 w O.K. "Strzelnica" odbędzię się XXI Turniej poezji mówionej i śpiewanej "Łagodne Klimaty. Odbędzię się Koncert Zespołu "Biała Ćma" Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału. 

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu na Jajo Wielkanocne 2018 - fotorelacja

 Dnia 22.03.2018 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury "Strzelnica" odbyło sie rozstrzygnięcie Gminnego Plastycznego Konkursu na Jajo Wielkanocne 2018. Udział wzięło około 250 osób. Nagrody wręczała Burmistrz Wielenia Pani Elzbieta Rybarczyk. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział! 

Mariusz Kalaga z Zespołem dla Pań z okazji Dnia Kobiet!

Dnia 11.03.2018 r. z Okazji Dnia Kobiet w Ośrodku Kultury "Strzelnica" wystąpił Mariusz Kalaga z Zespołem. Dla Pań została przygotowana słodka niespodzianka. Po Koncercie wszyscy goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę oraz ciasto do Sali Kominkowej gdzie mozna było nabyć płytę wraz z dedykacja i autografem Mariusza Kalagi. Do obejrzenia wszystkich zdjęć z Koncertu Mariusza Kalagi zapraszamy do naszej galerii. 

 

UWAGA!

 Drodzy Państwo powoli kończą się bilety na Koncert Mariusza Kalagi z Zespołem! Zachęcamy do kupna już ostatnich biletów w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury "Strzelnica" w Wieleniu! Dla każdej z Pań miła niespodzianka!

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA JAJO WIELKANOCNE

Zapraszamy do wzięcia udziału w gminnym konkursie plastycznym na jajo wielkanocne. Termin nadesłania prac do 19.03.2018. Wręczenie nagród dn. 22.03.br. o godzinie 10.00 w Ośrodku Kultury Strzelnica w Wieleniu. Poniżej załączamy regulamin dotyczący konkursu...

<< ... 2 3 4 5 6

nadchodzące wydarzenia