Dopasuj rozmiar czcionki

Aktualności

KONCERT MARIUSZA KALAGI "MUZYCZNY KOKTAJL"

 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Koncert Mariusza Kalagi "Muzyczny Koktajl" który odbędzie się dnia 11.03.2018 r. (niedziela) o godzinie 19.00 w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury "Strzelnica". Trwa przedsprzedaż biletów a liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy do wzięcia udziału, dla Pań przygotowaliśmy niespodziankę w związku z nadchodzącym ich świętem... Bilety do nabycia w O.K. "Strzelnica" Cena biletu 35 zł. Serdecznie zapraszamy! 

INICJATYWY KULTURALNE

 Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury ogłasza kolejny nabór na Inicjatywy Kulturalne. "Zmieniaj Swoje Miejsce". Poniżej przedstawiamy regulamin, kartę zgłoszeniową oraz sprawozdanie końcowe. Wnioski należy składać w terminie od 01.03.2018 - 31.03.2018 osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, ul. Dworcowa 1, 64-730 Wieleń lub na adres poczty elektronicznej; mgok-strzelnica@wp.pl

Junior Cup - Turniej o Puchar Prezesa Brenderup

 Dnia 22.02.2018 odbył się Brenderup Junior Cup - Turniej o Puchar Prezesa Brenderup. W wydarzeniu uczestniczyło wiele drużyn z miasta oraz gminy Wieleń. Nagrody za udział w Turnieju wręczał osobiście Prezes firmy Brenderup Pan Tomasz Kurowski wraz z Członkiem Zarządu Panią Danutą Malczewską, Dyrektor M-GOK w Wieleniu Pani Alicja Adamczyk oraz Sekretarz Gminy Wieleń Pani Krystyna Heppner. Dziękujemy wszystkim za udział! 

XXI TURNIEJ POEZJI MÓWIONEJ I ŚPIEWANEJ

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Turnieju Poezji Mówionej i Śpiewanej "Łagodne Klmiaty". Wydarzenie odbędzie się 23.03.2018 r. W załączniku dodajemy również regulamin turnieju oraz karte zgłoszeniową :)

TEATR "Z GŁOWĄ W CHMURACH"

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na zakończenie Feriady 2018 w O.K. "Strzelnica" o godzinie 15.00 wystąpi Teatr "Z Głową W Chmurach".

ODJAZDOWA FERIADA 2018 - FOTORELACJA

 Dnia 21.02.2018 r. odbyła się Odjzdowa Feriada dla dzieci i mlodziezy z miasta i gminy Wielen, na dzieci czekały dmuchane zamki oraz zjezdzalnie, malowanie twarzy, zajecia sportowe z nagrodami oraz darmowe cukierki oraz popcorn. Wydarzenie odbyło sie na Hali Sportowo - Widowiskowej w Wieleniu. Dzieci z całej gminy zostały zabrane autobusem w wyznaczonych godzinach dla poszczególnych miejscowosci. Zabawy nie było końca! Zapraszamy do obejrzenia całej galerii z tego wydarzenia :)

ODJAZDOWA FERIADA DLA DZIECI Z MIASTA I GMINY WIELEŃ

Dnia 21.02.br. (środa) o godz. 11.00 na Hali Sportowo - Widowiskowej odbędzie się Odjazdowa feriada dla dzieci z miasta i gminy Wieleń. W programie zamkni  i zjezdzalnie dmuchane, blok artystyczno - sportowy, konkursy zabawy, strefa dziecka, malowanie twarzy oraz balonikowe zwierzątka! Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału. Świetna zabawa gwarantowana! 

WYCIECZKA DO IZBY PAMIĘCI ZIEMI WIELEŃSKIEJ - FERIADA 2018

 W ramach Feriady organizowanej na terenie gminy Wieleń odbyła sie wycieczka do Izby Pamięci Ziemi Wieleńskiej. Grupa mlodziezy zapoznala sie z historią Wielenia od czasów najdawniejszych za pomocą prezentacji multimedialnej, zapoznali sie równiez z zabytkami umieszczonymi w Izibie. Wycieczka odbyła sie dnia 14.02.2018 r. 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA WIELENIA

 Dnia 20.02.2018 r. (wtorek) o godz. 10.00 na Hali Sportowo - Widowiskowej odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Wielenia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, zapis druzyn u Opiekuna Hali lub w M-GOK w Wieleniu do dnia 19.02.br. /PROSIMY O ZABRANIE OBUWIA SPORTOWEGO/ telefon kontaktowy: 67 256 1660

PLAN WYJAZDÓW DZIECI NA "ODJAZDOWĄ FERIADĘ" W DNIU 21.02.2018

 21.02.2018 r. odbędzię się "Odjazdowa Feriada" dla dzieci i młodziezy z miasta i gminy Wieleń do Hali Sportowo - Widowiskowej. Na dzieci będzie czekała moc atrakcji takich jak zamki i zjezdzalnie dmuchane, blok artystyczno - sportowy oraz wiele innych! Zachęcamy do wzięcia udziału!!! Przedstawiamy harmonogram odjazdów autobusów dla Herburtowo, Marianowo, Zielonowo, Nowe Dwory, Folsztyn, Kałądek, Dębogóra, Gieczynek, Dzierzazno Małe, Dzierzazno Wielkie, Kocień, Kuzniczka, Hamrzysko, Biała, Męzyk, Miały, Potrzebowice, Gulcz oraz Wrzeszczyna :) 

<< ... 3 4 5 6 7

nadchodzące wydarzenia