Dopasuj rozmiar czcionki

Archiwum

Drugie wydanie Wieleń Woła

Już jutro ( tj. 16 maja, piątek) po godzinie 15.00 młodzież z Zespołu Redakcyjnego, który, na co dzień tworzy portal www.multimedialnywielen.pl będzie rozdawać na ulicach miasta swoją bezpłatną gazetę „Wieleń Woła”. 

II Nadnotecki Jarmark Bożonarodzeniowy

zachęcamy Państwa do udziału w II Nadnoteckim Jarmarku Bożonarodzeniowym odbywającym się 16 grudnia w Wieleniu i organizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu.  

Nadnotecki Festiwal Muzyczny

Już dzisiaj mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie, jakim jest Nadnotecki Festiwal Muzyczny. Będzie to wielka uczta dla wszystkich melomanów i miłośników zabytkowych sakralnych wnętrz.  

Noworoczny koncert

Zapraszamy na noworoczny koncert Iwony Jakubczak śpiewającej piosenki Ludmiły Jakubczak. Wszystko w nowych, relaksujących aranżacjach. Koncert odbędzie się 26 stycznia o godzinie 17.00 na scenie Sali Herbowej Ośrodka Kultury "Strzelnica". 

Premiera filmu pt. Ostatni templariusz w Wieleniu

Zapraszamy na premierę filmu pt. "Ostatni templariusz w Wieleniu", w którym zagrały dzieci i młodzież z terenu miasta i gminy Wieleń.

Betlejem to my sami

Na widowisko religijne zapraszamy 29 stycznia (niedziela) o godzinie 15.00.

TALENT 2012 już niedługo!

Zbliża się jubileuszowy X Regionalny Przegląd Umiejętności Wokalnych "Talent 2012".  Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. 

Wielkanocne życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia. 

Nadnotecki Festiwal Muzyczny

Już dzisiaj mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie, jakim jest Nadnotecki Festiwal Muzyczny, którego współorganizatorami są Urząd Miejski oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu. Będzie to wielka uczta dla wszystkich melomanów i miłośników zabytkowych sakralnych wnętrz.    

TALENT 2012 już niedługo!

Zbliża się jubileuszowy X Regionalny Przegląd Umiejętności Wokalnych "Talent 2012".  Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.  

Konkurs Piosenki Przedszkolnej Rozśpiewane Przedszkole

Zachęcamy gorąco przedstawicieli wszystkich przedszkoli z terenu miasta i gminy Wieleń do zapoznania się z regulaminem XVI Gminnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej "Rozśpiewane Przedszkole".

Wieleńska Majówka i Gminne Obchody Świąt Majowych

Wiosennie i ciepło zapraszamy do wzięcia udziału w Wieleńskiej Majówce 2012! 

Wieleń czeka na talenty wokalne z wielkopolski!

Potrafisz śpiewać? Chciałbyś usłyszeć, co o Twoim wokalu sądzą profesjonaliści? Weź udział w X Regionalny Przegląd Umiejętności Wokalnych „Talent 2012”. Czekamy na zgłoszenie do 27 kwietnia.  

Posłuchaj jingla promującego X Regionalny Przegląd Umiejętności Wokalnych Talent 2012

Zapraszamy do wysłuchania jingla promującego X Regionalny Przegląd Umiejętności Wokalnych "Talent" 2012 

TALENT 2012 już niedługo!

Zbliża się jubileuszowy X Regionalny Przegląd Umiejętności Wokalnych "Talent 2012".  Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.    

TALENT 2012!

Już jutro odbędzie się jubileuszowy X Regionalny Przegląd Umiejętności Wokalnych TALENT 2012. 

Konkurs Piosenki Przedszkolnej Rozśpiewane Przedszkole

Zachęcamy gorąco przedstawicieli wszystkich przedszkoli z terenu miasta i gminy Wieleń do zapoznania się z regulaminem XVI Gminnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej "Rozśpiewane Przedszkole".    

Nadnotecki Festiwal Muzyczny

 Już dzisiaj mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie, jakim jest Nadnotecki Festiwal Muzyczny, a w nim koncert pt. "Na skrzydłach pieśni". Współorganizatorami przedsięwzięcia, którego pomysłodawcą jest pan Tomasz Zagórski są Urząd Miejski oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu. Będzie to wielka uczta dla wszystkich melomanów i miłośników zabytkowych sakralnych wnętrz.     

Spektakl teatralny Złota Kaczka dla dzieci

Z okazji Dnia Dziecka Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza na spektakl teatralny! 

VI Rodzinny Festyn Parafialny w Rosku

Zapraszamy na VI Rodzinny Festyn Parafialny w Rosku. 

Festyn charytatywny dla Agaty, Natalii, Jakuba, Dawida i Kacpra

Stowarzyszenie "URATUJMY ŻYCIE" z Katowic przy współpracy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu zaprasza na festyn charytatywny.  

Noc Świętojańska

Zapraszamy Państwa na Noc Świętojańską, która odbędzie się 30 czerwca nad jeziorem Dzierżążno. 

Teraz Młodzi!

Gorąco zapraszamy młodzież (i nie tylko) na festiwal TERAZ MŁODZI projektu "Tworzenie klimatu dla rozwoju inicjatyw młodzieżowych na Ziemi Wieleńskiej".    

Festiwal Rybny w Wieleniu

Zapraszamy wystawców do wzięcia udziału w Nadnoteckim Festiwalu Rybnym, który odbędzie się 22 lipca podczas „Regionalnych rozmaitOŚCI” – Pikniku Rybnego w Wieleniu. 

Poszukiwania Największej Ryby!

Trwa plebiscyt na „Największą Rybę”. Jego „zwyciężczynie” poznamy 22 lipca podczas „Regionalnych rozmaitOŚCI” – Pikniku Rybnego w Wieleniu - imprezy promującej obszar Nadnoteckiej Grupy Rybackiej. 

VII Festyn Rodzinny we Wrzeszczynie

7 lipca gorąco zapraszamy na VII Festyn Rodzinny we Wrzeszczynie.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wielenia

Zapraszamy na IX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wielenia. 

Szkoci w Wieleniu

Gorąco zapraszamy na emocjonujący koncert Kapeli Dudziarzy Szkockich SCOTPIPE" 15 lipca o godzinie 18:00 w parku przy parafii pw. św. Rocha w Wieleniu. 

Regionalne Mistrzostwa Drużyn Wędkarskicj o

Uprzejmie informujemy, że przedłużamy termin zgłaszania drużyn do Regionalnych Mistrzostw Drużyn Wędkarskich o "Złotą Rybę" na Rzece Noteć do 13 lipca.

Dni Wielenia 2012

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i gminy Wieleń, gości i przyjezdnych na urodziny naszego miasta. 

Regionalne Rozmaitości

Szanowni Państwo, mamy wielką przyjemnośc zaprosić na Regionalne RozmaitOŚCI - Piknik Ryby w Wieleniu. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo. Więcej informacji o projekcie tutaj.

Rodzinne Zawody Wędkarskie i Wesoły Turniej z Rybką

Wszystkich pragnących wziąć udział w Regionalnych RozmaitOŚCIACH zapraszamy na Rodzinne Zawody Wędkarskie i Wesoły Turniej z Rybką. 

Tancereczka i Kominiarczyk

Zapraszamy serdecznie na spektakl Stacji Szamocin pt. "Tancereczka i Kominiarczyk. 

Plebiscyt na Największą Rybę

Zapraszamy do zapoznania się z rybimi kandydatkami biorącymi udział w Plebiscycie na "Największą rybę".

Święto Puszczy w najbliższą sobotę.

Zapraszamy Państwa na VIII Spotkanie w Sercu Puszczy Noteckiej. 

Zapraszamy na Święto Dęba do Dębogóry

11 sierpnia w Dębogórze odbędzie się Święto Dęba.   

Letnie Malowanki

Dzieci i młodzież zachęcamy do wzięcia udziału w letnim spotkaniu z malarstwem.    

Kuźniczka czeka na biegaczy

Już tylko parę dni pozostało do rozpoczęcia V Biegu Masowego o Puchar „Wstęgi Bukówki”. W Kuźniczce zaplanowano biegi z udziałem dzieci, młodzieży oraz starszych.   

Dożynki Gminne - Folsztyn 2012

Zapraszamy na Dożynki Gminne w Folsztynie.  

Wakacyjny wyjazd do kina odwołany

Z przykrością informujemy, że wyjaxd do kina "Helios" w Pile został anulowany z powodu zbyt małej liczby uczestników. 

Maksymalnie Kulturalne pożegnanie lata.

Wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja Festiwalu Muzyki Elektronicznej „MAKSYMALNIE KULTURALNIE”. Odbędzie się on 1 września w zabytkowym kompleksie Ośrodka Kultury "Strzelnica" w Wieleniu. Lokalizacja jest nieprzypadkowa. To znakomite miejsce, aby realizować motyw przewodni festiwalu. Jest nim pokazanie możliwie jak najszerszemu gronu odbiorców, iż nieodłącznym elementem sztuki współczesnej jest muzyka elektroniczna, którą można łączyć w płynny sposób z innymi elementami sztuki takimi jak: fotografia, malarstwo, rzeźbiarstwo. Będzie to równocześnie zabawowo-kulturalne zakończenie wakacji.

Sekcja gitarowa - spotkanie organizacyjne

Wszystkich zainteresowanych nauką gry na gitarze zapraszamy na spotkanie organizacyjne sekcji gitarowej. 

Zajęcia gry na gitarze.

Wszystkich uczestników sekcji gitarowej prowadzonej przez Andrzeja Ciborskiego informujemy, że następne zajęcia odbędą się 21 listopada o godz. 16:00. 

SEKCJA GITAROWA

Przypominamy, że następne zajęcia gry na gitarze z Andrzejem Ciborskim odbędą się 27 listopada (wtorek) o godzinie 16:00.

Duże szanse na kolejne środki unijne dla M-GOK w Wieleniu

Komitet Nadnoteckiej Grupy Rybackiej w dniu 21 listopada br. dokonał wyboru operacji do dofinansowania. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że projekt o nazwie: „Regionalne RozmaitOŚCI” - Piknik Rybny w Wieleniu sprawdzoną metodą promocji obszaru należącego do Nadnoteckiej Grupy Rybackiej złożony przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu w ramach działania 4.1.1 „Wzmocnienie konkurencyjności i utrzymanie atrakcyjności obszaru działania NGR” znalazł się na liście operacji wytypowanych do dalszej realizacji. Obecnie zostanie on przekazany do dalszej oceny do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. W przypadku pozytywnej oceny merytorycznej zostanie wdrożony do realizacji w 2013 roku. 

Wieleń czeka na Święta

Organizacja jarmarku i wydanie płyty świątecznej. To dwa najważniejsze elementy projektu „Czekając na święta”, który organizuje Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu. 

Spotkanie autorskie z Karoliną Kubilus

Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z trzcianecką pisarką Karoliną Kubilus. 

Sekcja gitarowa

Informujemy,  że następne zajęcia nauki gry na gitarze z Andrzejem Ciborskim odbędą się we wtorek, 4 grudnia o godz. 16:00.

Wystawa ozdób świątecznych

W imieniu pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi zapraszamy na wystawę ozdób świątecznych. 

Sekcja gitarowa

Kolejne zajęcia nauki gry na gitarze z Andrzejem Ciborskim odbędą się w poniedziałek, 10 grudnia o godz. 16:00.

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ PRODUKTU LOKALNEGO W CZARNKOWIE

Jeśli szukasz niebanalnych i oryginalnych prezentów 15 grudnia br. przyjedź do Czarnkowa! 

Wieleń czeka na Święta

Organizacja jarmarku i wydanie płyty świątecznej. To dwa najważniejsze elementy projektu „Czekając na święta”, który organizuje Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu.   

Sekcja gitarowa

Informujemy, że kolejne zajęcia nauki gry na gitarze z Andrzejem Ciborskim odbędą się 17 grudnia (poniedziałek) o godz. 16:00. 

Wieleńska płyta z kolędami

W Wigilijny wieczór zachęcamy gorąco do posłuchania wieleńskich kolęd na antenie Radia A. 

Sekcja gitarowa

Na najbliższe zajęcia gry na gitarze z Andrzejem Ciborskim zapraszamy w sobotę 5 stycznia o godzinie 11:00. 

FERIADA

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zbliżającej się FERIADZIE! 

21. Finał WOŚP w Strzelnicy!

Zapraszmy Państwa do świętowania razem z wieleńskim sztabem 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

ZUMBA MARATON

Zapraszamy na maraton ZUMBY. 3 godziny świetnej zabawy, setki spalonych kalorii! 

W Wieleniu będzie tanecznie!

Wieleński sztab WOŚP zagra w klimatach disco. Gwiazdą finału będzie popularna formacja CHANEL. Oprócz niej wystąpi m. in. Lajosz Band, Normik i Marcus.

Feriada w Gminie Wieleń

To propozycja Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu na ferie zimowe skierowana do młodych mieszkańców miasta i gminy Wieleń.

Kolędy Narodów Europy - koncert

Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Państwa na prawdziwie dudziarski koncert. 

Wieleńska scena teatralna zaprasza - Szewc Dratewka

Gorąco zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na dzisiejsze przedstawienie w O.K. "Strzelnica". Start: godz. 12:00.

Rozpoczynamy Ferie w Mieście

Zapraszamy wszystkich do udziału w programie drugiego tygodnia ferii, jaki przygotowaliśmy.  

Kino

Informujemy, że do kina wyjeżdżamy 23 stycznia o godzinie 8:00 spod O.K. "Strzelnica" 

Bal Przebierańców dla dzieci już w tę niedzielę

Zapraszamy wszystkie dzieci na uroczyste zakończenie ferii zimowych, czyli coroczny Bal Przebierańców. 

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora M-GOK Wieleń

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora M-GOK Wieleń dn.25.01 godz.11.00.

Nauka gry na gitarze

W dniu 29.01 (wtorek) godz. 16.00 zapraszamy dzieci i młodzież  na naukę gry na gitarze. Zajęcia prowadzi instr. Andrzej Ciborski.

Sekcja gitarowa

Infgormujemy, że następne zajęcia gry na gitarze z Andrzejem Ciborskim odbędą się 5, 11, 19 i 26 lutego o godz. 16:00.  

Łagodne Klimaty już niebawem

Poza raz 16. zapraszamy miłośników poezji do uczestnictwa w "Łagodnych Klimatach". 

Wielkanocny Konkurs Plastyczny

Wszystkich mieszkańców miasta i gminy Wieleń zapraszamy do udziału w corocznym Wielkanocnym Konkursie Plastycznym. 

Wieleńska TV Flow

Już 28 lutego zapraszamy gorąco do obejrzenia trzeciego odcinka Wieleńskiej TV Flow.

Sekcja gitarowa

Informujemy, że zajęcia gry na gitarze z Andrzejem Ciborskim odbędą się 8, 14, 22 i 27 marca o godz. 16:00.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta zaprasza na spotkanie z muzyką

Spotkanie odbędzie się 4 marca w Folsztynie. 

Wieleńska TV Flow.

Na trzeci odcinek wieleńskiej TV Flow zapraszamy 2 marca! 

Mammobus

Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka zaprasza mieszkanki miejscowości Wieleń na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi Etap Podstawowy finansowany przez Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.  

II Marsz z kijkami z okazji Dnia Kobiet

Wszystkie kobiety zapraszamy do udziału w II Marszu z kijkami! 

Wystawa Ozdób Wielkanocnych

 Wraz z Zespołem Domów Pomocy Społecznej prowadzonych przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi zapraszamy na wystawę ozdób wielkanocnych. Wystawa trwać będzie do 28 marca.

Agro-Targi w Czarnkowie

W imieniu Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania LEADER zaparaszamy na rodzinny dzień na Agro-Targach. 

Rozśpiewane Przedszkole po raz 17.

Wszystkich przedszkolaków serdecznie zapraszamy do udziału w XVII Gminnym Konkursie Piosenki Przedszkolnej "Rozśpiewane Przedszkole".  

Agro-Targi w Czarnkowie

W imieniu Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania LEADER zaparaszamy na rodzinny dzień na Agro-Targach.   

Gminne Obchody Świąt Majowych

Burmistrz Wielenia i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na Gminne Obchody Świąt Majowych.

III Bieg Papieski

Po raz trzeci zapraszamy biegaczy do udziału w majówkowym Biegu Papieskim. 

Zakończenie Wakacji 2014 - Budzimy Karola!

 Tegoroczne zakończenie wakacji jest okazją do pomocy choremu Karolowi. Komitet Społeczny "Budzimy Karola" przez całą sobotę podczas rozmaitych wydarzeń będzie zbierał pieniądze na jego rehabilitację i leczenie. 

Budzimy Karola – o wyjątkowej akcji w Wieleniu

 „Zawsze bądź szlachetny. Bądź do pomocy gotowy”– te słowa przyświecają wielu z nas. Najczęściej tę ideę wciela się w życie dopiero, gdy pomocy potrzebują nasi najbliżsi, rodzina lub przyjaciele. 

Pieszo, konno, kajakiem, na rowerze

W imieniu Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania "LEADER" zapraszamy na Festyn "Pieszo, konno, kajakiem, na rowerze", który odbędzie się już 19 maja 2013 r. w Czarnkowie.

Nauka gry na gitarze

 Na następne zajęcia gry na gitarze z Andrzejem Ciborskim zapraszamy w piątek 24 maja o godz. 16:00.

Odcinek 8 TV FLOW

Z przyczyn technicznych ósmy odcinek "Wieleńskiej TV FLOW" będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę (tj. 25 maja). Bardzo przepraszamy za zmianę.  

Grzybobranie w Puszczy Noteckiej

 Zapraszamy na Grzybobranie w Puszczy Noteckiej, które odbędzie się w Miałach w dniu 27 września 2014 r., w godz. 12.00- 18.00.  

Karol Kina nie żyje

 Miał koncert, którego może mu pozazdrościć niejedna gwiazda. Byli z nim znajomi, przyjaciele i rodzina.

Czerwcowe pokazy pozakinowe w Strzelnicy

W czerwcu zapraszamy na pokazy pozakinowe.

Bezpłatne seanse pozakinowe

 Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu serdecznie zaprasza na bezpłatne seanse pozakinowe.


 

Koncert pt. Dziś młodzi mają głos

Zapraszamy na koncert pt. "Dziś młodzi mają głos", 30 czerwca (niedziela) godz. 16.00 w kościele pw Matki Bożej i św. Michała Archanioła w Wieleniu.

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wielenia

 Wszystkich miłośników pilki nożnej zapraszamy do udziału w X Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wielenia.

Filmy na lipiec

 W lipcu zapraszamy serdecznie na "Bejbi Blues", "Królewnę Śnieżkę i Łowcę", "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz "Niemożliwe". 

Teraz Młodzi - odsłona druga!

 Razem z Wieleńską TV Flow  3 lipca o godz. 18:00 zapraszamy gorąco na finał projektu "Wieleńska TV Flow, czyli młodzi o swoim mieście".

Noc Świętojańska nad jeziorem w Białej

Zachęcamy do udziału w Nocy Świętojańskiej 29 czerwca nad jeziorem w Białej! 

Festyn Rodzinny we Wrzeszczynie

 Zapraszamy na Festyn Rodzinny we Wrzeszczynie już w najbliższą sobotę.

Rodzinne Zawody Wędkarskie i Wesoły Turniej z Rybką

W ramach Regionalnych RozmaitOŚCI - pikniku Rybnego w Wieleniu, który odbędzie się drugiego dnia Dni Wielenia, zachęcamy do udziału w Rodzinnych Zawodach Wędkarskich i Wesołym Turnieju z Rybką.

DNI WIELENIA 2013

 Z przyjemnością informujemy o zbliżających się wielkimi krokami Dniach Wielenia.

X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wielenia.

 Miłosników piłki nożnej zapraszamy do udziału w X Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wielenia.

Plebiscyt na Największą Rybę - kandydatki

Już 21 lipca podczas "Regionalnych RozmaitOŚCI" Pikniku Rybnego w Wieleniu będzie można oddać swój głos w Plebiscycie na "Największą Rybę". Dziś prezentujemy kandydatki. 

Święto Puszczy Noteckiej - Miały 2013

Pokazywanie piękna krajobrazu Puszczy Noteckiej od lat jest priorytetem w działalności kulturalnej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu. Dlatego po raz dziewiąty wspólnie z Radą Sołecką wsi Miały organizujemy Spotkanie w Puszczy Noteckiej - Miały 2013, które odbędzie się 10 sierpnia (sobota) o godz. 17:00 w Miałach. 

Pomagamy małej Marcie

21 lica br. odbyła się IV edycja Charytatywnego Turnieju Wiedzy o Regionie. Zwyciężyła w nim Magdalena Helak. Jak zwykle quiz z pytaniami dotyczącymi historii regionu był jedynie okazją do poinformowania potencjalnych darczyńców, że mogą wpłacać darowiznę na leczenie Marty Banach z Dzierżążna Małego. 5-letnia dziewczynka, od stycznia br. zmaga się z chorobą nowotworową. 

Sierpień z kulturą czeka na dzieci i młodzież

 Zapraszamy gorąco do zapoznania się z wakacyjną ofertą kulturalną na sierpień.

Święto Dęba

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu oraz Rada Sołecka wsi Dębogóra zapraszają na Święto Dęba 17 sierpnia 2013 roku w Dębogórze. 

Open Party

 31 sierpnia zapraszamy na kort miejski na zabawę w klubowych rytmach.

Dożynki Gminne w Rosku

25 sierpnia zapraszamy do świętowania razem z mieszkańcami Gminy Wieleń Dożynek Gminnych. 

Turniej Piłki Siatkowej 2-osobowej

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza na Turniej Siatkówki Plażowej 2-osobowej 23 sierpnia (piątek) o godzinie 10:00 na korcie miejskim w Wieleniu. 

Do widzenia, Wakacje!

 Wszystkie dzieci zapraszamy na wspólne pożegnianie lata w piątek 30 sierpnia o godz. 12:00 w parku przy O.K. "Strzelnica" w Wieleniu.

Przedłuzony termin składania ofert na zapytanie o cenę do 5.09.2013 r.

W związku z przygotowywanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu (woj. Wielkopolskie, gm. Wieleń) złożeniem wniosku o przyznanie pomocy w ramach  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, działanie 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, czyli tzw. „Małe projekty” zwracamy się do Państwa Firmy o wycenę instrumentów muzycznych. 

Głośne czytanie dzieł Aleksandra Fredry

W sobotę 7 września zapraszamy gorąco do Parku im. Ignacego Paderewskiego na głośne czytanie dzieł Aleksandra Fredry w ramach "Narodowego Czytania", ogólnopolskiej akcji z inicjatywy Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 

Spektakl teatralny dla najmłodszych pt. Przygody kota Filona

 Zapraszamy dzieci na spektakl teatralny pt. "Przygody Kota Filona". 

Spotkanie z Bogdanem Rymanowskim

1 października o 17:00 zapraszamy serdecznie na spotkanie z dziennikarzem Bogdanem Rymanowskim.

Turniej tenisa stołowego

W najbliższy piątek uczniów klas IV-VI zapraszamy na turniej tenisa stołowego. 

XIII Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej Malwa

 Wiejski Dom Kultury w Rosku zaprasza gorąco do udziału w tegorocznej "Malwie".

Inauguracja Roku Kulturalno-Artystycznego 2013/2014

Wraz z Burmistrzem Wielenia serdecznie zapraszamy na coroczną Inaugurację Roku Kulturalno-Artystycznego 25 października br. o godz. 17:00 w Sali Herbowej Ośrodka Kultury "Strzelnica" w Wieleniu.  

III Nadnotecki Jarmark Bożonarodzeniowy

 Zapraszamy Państwa świątecznie do udziału w III Nadnoteckim Jarmarku Bożonarodzeniowym. 

Konkurs plastyczny na wieniec bożonarodzeniowy

Zapraszamy do udziału w corocznym bożonarodzeniowym konkursie plastycznym. 

Mikołajkowy Turniej Warcabowy

Klub Sportowy Debiut przy współpracy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu zaprasza gorąco dzieci i młodzież, które chciałyby zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w sportowej rywalizacji do udziału w Mikołajkowym Turnieju Warcabowym. 

Uwaga! Jarmark przeniesiony do Strzelnicy!

Z uwagi na zbliżające się silne wiatry, Jarmark przenosimy do budynku Ośrodka Kultury "Strzelnica".

22. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

Jak co roku 0 16:00  zapraszamy na Finał WOŚP do "Strzelnicy". 

TV FLOW

Zapraszamy do tworzenia młodzieżowej telewizji internetowej TV FLOW i udziału w programie współfinansowanym ze środków Fundacji Orange.
 

Międzynarodowe kolędowanie w Wieleniu

Kolędnicy ze Słowacji, Chorwacji i Polski wystąpili w kościele pw. św. Rocha w Wieleniu. Organizatorem koncertu był M-GOK w Wieleniu. 

FERIADA 2014

Wszystkich, którzy korzystają z zimowej przerwy zapraszamy do udziału w tegorocznej FERIADZIE! 

Ferie Objazdowe

Wszystkich, którzy korzystają z zimowej przerwy zapraszamy do udziału w tegorocznej FERIADZIE!
Informujemy też, że w tym roku Ferie Objazdowe odbywają się u nas, w Ośrodku Kultury "Strzelnica". Nasz specjalny feriadowy autobus zabierał Was będzie z przystanków PKS i dowoził na miejsce.
 Program FERIADY możecie sprawdzić poniżej a harmonogram dowozów tutaj.

Ferie Objazdowe w Gminie Wieleń

Ferii Objazdowych ciąg dalszy! Jutro zapraszamy do O.K. "Strzelnica" okolice Folsztyna, Nowych Dworów, Kałądka i Zielonowa oraz oczywiście Wieleń. 

FERIADA - WYJAZD DO KINA

Informujemy, że trwają zapisy na wyjazd do kina „Światowid” w Czarnkowie na film pt. „Wędrówki z dinozaurami 3D”. 

Regulamin Turnieju Siatkarskiego o Puchar Burmistrza Wielenia

Zapraszamy drużyny do zapoznania się z regulaminem Turnieju Siatkarskiego o Puchar Burmistrza Wielenia. Informujemy, że termin zapisów upływa 9 lutego br. 

Ferii Objazdowych ciąg dalszy!

 W środę, 5 lutego zapraszamy na feriadowe spotkanie Wrzeszczynę, Rosko, Gulcz i oczywiście Wieleń.

Ostatnie odwiedziny podczas Ferii Objazdowych

 Już tylko w czwartek będziemy gościć w "Strzelnicy" ostatnich Feriadowiczów z Miałów, Białej, Potrzebowic i oczywiście Wielenia.

Bal Przebierańców na zakończenie Feriady

 Na uroczysty karnawałowy Bal Przebierańców zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą z nami pożegnać Feriadę.

Wyjazd do kina Helios w Pile

Informujemy, że trwają zapisy na wyjazd do kina „Helios” w Pile. 

Zaczynamy Ferie w Mieście!

Feriadowiczów zapraszamy, aby wspólnie z nami rozpoczęli na sportowo i artystycznie drugi tydzień ferii.

Turniej Tenisa Stołowego

Wszystkich graczy 12 lutego  zapraszamy  na Turniej Tenisa Stołowego.

Bal Przebierańców

W niedzielę, ostatniego dnia Feriady zapraszamy Was na Bal Przebierańców.

Precasting do Orkiestry Dętej

Masz od 13 do 45 lat? Zostań czlonkiem orkiestry! 

Filmowy Dzień Kobiet

8 marca zapraszamy wszystkie kobiety do Ośrodka Kultury "Strzelnica" w Wieleniu na seans filmu "Julie i Julia".  Każda uczestniczka seansu otrzyma upominek!

Spotkanie autorskie z Anną Dalią Słowińską

Anna Dalia Słowińska jest pisarką, mieszkanką Piły, autorką powieści i opowiadań psychologiczno-obyczajowych. 

O naszej TV Flow w Teleexpresie!

Wiadomość z ostatniej chwili. Już jutro w Teleexpresie zostanie wyemitowany materiał filmowy o działalności młodzieżowej TV FLOW.

Łagodne Klimaty

 Już po raz siedemnasty zapraszamy do wysłuchania prezentacji uczestników "Łagodnych Klimatów".

Młodzieżowe media w ofensywie!

 Bezpłatna gazeta i premierowy odcinek TV FLOW. Już niebawem pierwsze publikacje młodzieżowych mediów gminy Wieleń.

Konkurs Plastyczny na Rzeźbę Wielkanocną

 Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w corocznym konkursie plastycznym.

Już jutro premiera !

 8 kwietnia odbędzie się premierowe wydanie odcinka TV FLOW. Zapraszamy na niego mieszkańców miasta i gminy Wieleń o godz. 18.00 do Sali Herbowej O. K. „Strzelnica”.

JUŻ JUTRO PIERWSZE DARMOWE WYDANIE GAZETY WIELEŃ WOŁA

 JUŻ JUTRO PIERWSZE DARMOWE WYDANIE GAZETY PRZYGOTOWANEJ PRZEZ MŁODZIEŻ Z GMINY WIELEŃ ,,WIELEŃ WOŁA".

Młodzież rozdaje gazetę o godz.15.30

 Historyczne wydarzenie! To już dzisiaj (tj. 1 kwietnia) na ulicach Wielenia młodzież z projektu "www.multimedialnywielen.pl" będzie rozdawać bezpłatną gazetę "Wieleń Woła".

IV Bieg Papieski

Wszystkich biegaczy gorąco zapraszamy do udziału w IV Biegu Papieskim organizaowanym dla uczczenia beatyfikacji oraz zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II.

Unijny Hit Dekady głosuj na Projekt Gminy Wieleń

 Rozpoczyna się kolejny etap konkursu „Unijny Hit Dekady”. Zapraszamy do głosowania. 

Zaproszenie na koncert Orkiestry Dętej

 W ramach projektu o nazwie "Zakup instrumentów dętych dla Orkiestry Detej działającej przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wieleniu" zapraszamy serdecznie na koncert finałowy Orkiestry Dętej.

Wieleńska Majówka

Wraz z Burmistrzem Wielenia zapraszamy gorąco na Majówkę!

Karol. Człowiek, który został papieżem.

Z okazji kanonizacji papieża Jana Pawła II zapraszamy na seans.

VIII Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej BARKA 2014

 Zapraszamy do udziału w VIII Regionalnym Konkursie Piosenki Religijnej BARKA 2014

TYDZIEŃ Z ORANGE

 Zapraszamy gorąco dzieci i młodzież z rodzinami na ogólnopolską akcję TYDZIEŃ Z ORANGE w ramach projektu: "TV FLOW", czyli młodzi o swojej gminie" realizowanego z programu Fundacji Orange przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

Kultura uskrzydla dzieci i młodzież w Wielkopolsce

 W ostatnim tygodniu maja w Wielkopolsce odbędą się przygotowane przez dzieci i młodzież wydarzenia kulturalne, które łączą edukację z nowymi technologiami. Młodzi twórcy i ich opiekunowie zapraszają na wspólne lepienie rzeźb z gliny (w Chodzieży), filmowe południe (w Gostyniu), happening "TV FLOW dzieciom" (w Wieleniu) oraz akcję "Młodzi budzą Rosko" (w Rosku).

Plebiscyt na Największą Rybę

Już dziś rozpoczynamy działania w ramach "Regionalnych RozmaitOŚCI" 2014. Zaprszamy wędkarzy do zgłaszania ryb do Plebiscytu na "Największą Rybę".

Zielone Świątki Powiatowo - Gminne Obchody Święta Ludowego

 Burmistrz Wielenia, Zarząd Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego PSL, Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Wieleniu, Zarząd PSL Koło w Wieleniu, oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na Zielone Świątki - Powiatowo-Gminne Obchody Święta Ludowego w Wieleniu, 8 czerwca 2014 roku. 

Inauguracja Roku Kulturalno-Artystycznego 2014/2015

 Zapraszamy jesiennie na coroczną Inaugurację Roku Kulturalno-Artystycznego 17 października br. o godz. 18:00 w Sali Herbowej Ośrodka Kultury "Strzelnica".

Malwa 2014

W imieniu Wiejskiego Domu Kultury w Rosku zapraszamy gorąco do udziału w kolejnym przeglądzie piosenki ludowej "Malwa".

Fryderyk Chopin w Wieleniu gra!

Już dziś zapraszamy gorąco na coroczny koncert w ramach Nadnoteckiego Festiwalu Muzycznego "Piękny Śpiew w starym Czarnkowie".

Noc Świętojańska 2014

 Zapraszamy do zabawy podczas Nocy Świętojańskiej w Białej. 

FRYDERYK CHOPIN W WIELENIU GRA!

 Koncert pod tytułem "Fryderyk Chopin w Wieleniu gra!" odbędzie się 29 czerwca 2014 (niedziela), godz. 16:00 w Kościele pw. N.M.P. i św. Michała Archanioła w Wieleniu.

Festyn Rodzinny we Wrzeszczynie

 5 lipca zapraszamy na coroczny Festyn Rodzinny we Wrzeszczynie.

Wakacyjne warsztaty gitarowe

 Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjne warsztaty gitarowe.

Lipiec z kulturą

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza do udziału w wakacyjnych zajęciach i wydarzeniach kulturalnych.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wielenia 2014

 Wszystkich amatorów piłki nożnej zapraszamy na coroczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wielenia. 

Można pomóc Michałowi z Wielenia

  Michał jeszcze nie mówi, ale ma kontakt z rzeczywistością. Porozumiewa się za pomocą mrugania i ruchu palców – Jeden palec na „tak”, a dwa na „nie”. Wymyśliliśmy ten sposób, aby mieć lepszy kontakt z synem – mówi Jarosław Paszczyński, ojciec Michała, który w kwietniu 2013 roku uległ ciężkiemu wypadkowi w Drawsku. 

Plebiscyt na Największą Rybę - już można głosować!

Przedstawiamy ryby, na które można oddać głos podczas Regionalnych RozmaitOŚCI - Pikniku Rybnego w Wieleniu. 

X Spotkanie w Puszczy Noteckiej

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu i Rada Sołecka wsi Miały zapraszają na X Spotkanie w Puszczy Noteckiej - Miały, 9 sierpnia 2014 r. godz. 16:00.

Sierpień z kulturą

 Zapraszamy do udziału w wydarzeniach drugiego miesiąca wakacji!

Święto Dęba w Dębogórze

 Po raz kolejny zapraszamy na spotkanie w Dębogórze!

Dożynki Wiejski w Rosku

 Komitet Organizacyjny Dożynek Wiejskich oraz Wiejski Dom Kultury w Rosku działający w strukturach  Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu zapraszają na Dożynki Wiejskie.

Wieleń Cup Summer Edition 2014

 WIELEŃ CUP SUMMER  EDITION  - TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA WIELENIA

30 SIERPNIA 2014 / GODZINA 9:00  / BOISKO SPORTOWE PRZY SP IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W WIELENIU

 
Kondolencje z powodu śmierci naszej koleżanki

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i najblizszym z powodu śmierci naszej kolezanki Arlety Turek. 

Przedstawienie pt. Obrazowa lekcja historii

 Zapraszamy gorąco na spektakl teatralny w wykonaniu pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Wieleniu pt. "Obrazowa lekcja historii".

IV Nadnotecki Jarmark Bożonarodzeniowy

Jesień jeszcze się nie skończyła, ale my zapraszamy już teraz do udziału w corocznym Nadnoteckim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Gminny Konkurs Plastyczny na Ozdobę Choinkową

Zapraszamy dzieci, młodzież, osoby niepełnosprawne oraz dorosłych do udziału w naszym corocznym bożonarodzeniowym konkursie plastycznym. 

Klub Sportowy DEBIUT zaprasza na Mikołajkowy Turniej Warcabowy

 Klub Sportowy DEBIUT zaprasza na Mikołajkowy Turniej Warcabowy

Świąteczny Kiermasz Produktu Lokalnego w Czarnkowie

 Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania LEADER zaprasza na Świąteczny Kiermasz Produktu Lokalnego w ramach Regionalnych Targów Przedsiębiorczości Społecznej.

Gminny Konkurs Plastyczny na Ozdobę Choinkową

 Zapraszamy dzieci, młodzież, osoby niepełnosprawne oraz dorosłych do udziału w naszym corocznym bożonarodzeniowym konkursie plastycznym. 

23. Finał WOŚP w Wieleniu

 11 stycznia rusza w Polsce 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a wraz z nim wieleński Sztab!

Europejscy dudziarze znowu w Wieleniu

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić na niezwykłe wydarzenie muzyczne, jakim jest koncert w ramacg XV Międzynarodowych Spotkań Kolędników. 

Bal Przebierańców na rozpoczęcie Feriady

 Jak co roku zapraszamy gorąco dzieci na Bal Przebierańców, który odbędzie się 15 lutego o godz. 16:00 w O.K. "Strzelnica".

Aktualny harmonogram dowozów podczas Ferii Objazdowych

Podajemy aktualny harmonogram dowozów podczas Ferii Objazdowych w Gminie Wieleń. Informujemy równiez, ze autobus zatrzymuje się w części północnej miasta. 

 

Wyjazd do kina Helios podczas Feriady

 Podajemy repertuar i szczegóły feriowego wyjazdu do kina dla dzieci i młodzieży.

Zaproszenie na Łagodne Klimaty 2015

 Po raz osiemnasty zapraszamy miłośników poezji i muzyki do uczestnictwa w wieleńskich Łagodnych Klimatach.

Tajemnica Zielonego Królestwa - zapraszamy na film

 W piątek, ostatni dzień ferii zapraszamy na film dla wszystkich grup wiekowych. Seans pt. "Tajemnica Zielonego Królestwa" zostanie wyemitowany w Sali herbowej o godz. 12:00.

XXVI Konkurs Recytatorski w Rosku

 Zapraszamy gorąco do udziału w kolejnym konkursie recytatorskim organizowanym przez Wiejski Dom Kultury w Rosku.

Dzień Kobiet w dobrym humorze

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza ciepło i wiosennie do świętowania Dnia Kobiet wraz z Witoldem Żuromskim i Marcinem Samolczykiem podczas ich recitalu pt. "Dziewczyny jak te kwiaty" w sobotę 7 marca o godz. 17:00 w O.K. "Strzelnica".

Wielkanocny Konkurs Plastyczny

 Zapraszamy do udziału w corocznym Wielkanocnym Konkursie Plastycznym.

I Kiermasz Wielkanocny

zbliża się wiosna a wraz z nią Święta Wielkanocne, więc Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu postanowił wyjść z propozycją zorganizowania kiermaszu związanego z duchem sezonu. 

Koncert zespołu FREE Life

 Zespół Szkół i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na koncert zespołu FREE Life promującego życie w trzeźwości. 

V Bieg Papieski

 Zapraszamy gorąco do udziału w V Biegu Papieskim i do zapoznania się z regulaminem.

Rodzinne Agro-Targi w Czarnkowie

Planujesz rodzinną niedzielę pełną atrakcji? Nie przegap Agro Targów! Przyjedź 26 kwietnia do Czarnkowa! Wystawa i pokazy maszyn rolniczych, stoiska z roślinami zielonym, Kiermasz Produktu Lokalnego, warsztaty rękodzielnicze, konkursy, występy kapeli „Szczuny z Sulęcinka” oraz lokalnych artystów, a także miasteczko recyklingowe – to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na kolejne wiosenne Agro-świętowanie w Czarnkowie.

 

Wystawa rysunku i malarstwa Martyny Drab

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza na wystawę rysunku i malarstwa Martyny Drab pt. "Spoza". 

GMINNE OBCHODY ŚWIĄT MAJOWYCH

 BURMISTRZ WIELENIA I M-GOK W WIELENIU zapraszają na GMINNE OBCHODY ŚWIĄT MAJOWYCH. 

Oddaj głos na gminny projekt!

Do 3 maja za pośrednictwem Facebooka można oddawać głosy na gminny projekt "Młodziezowy bank inicjatyw w gminie Wieleń" w ramach konkursu "Społecznik 2.0". 

Wystawa prac Martyny Drab czynna do 15 maja

Jeszcze do 15 maja w Ośrodku Kultury "Strzelnica" oglądać można wystawę rysunku i malarstwa Martyny Drab pt. "Spoza".

Pieszo, konno, kajakiem i na rowerze

 Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania zaprasza po raz kolejny na festyn "Pieszo, konno, kajakiem i na rowerze".

XIX Konkurs Piosenki Przedszkolnej Rozśpiewane Przedszkole

 Zapraszamy do udziału w XIX Konkursie Piosenki Przedszkolnej "Rozśpiewane Przedszkole".

KONKURS

Zachęcamy Państwado wzięcia udziału w konkursie Inicjatywy Kulturalne Mieszkańców Gminy Wieleń „Zmieniaj swoją wieś”, który rozpoczyna się 15 maja i potrwa do 3 czerwca br. 

Święty Jan Paweł II na obrazach Karoliny Szyman-Piórkowskiej

Burmistrz Wielenia i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu serdecznie zapraszają na wystawę prac autorstwa Karoliny Szyman-Piórkowskiej.

Dzień Dziecka na Marcinówce!

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu przy współpracy Rad Osiedlowych „Południe”, „Północ” i „Staromiejskie”, Wieleńskiego Towarzystwa Wędkarskiego, MKS „Muszkiet”, KS „Debiut”, MKS „Fortuna” Wieleń, OSP Wieleń oraz Wieleńskich Drużyn Harcerskich zapraszają na DZIEŃ DZIECKA na Marcinówce w niedzielę, 31 maja 2015 roku.

TALENT 2015

Już po raz 13. zapraszamy do udziału w konkursie "Talent" 2015.

V Nadnotecki Festiwal Muzyczny Piękny Śpiew

  Już dzisiaj w imieniu swoim i Towarzystwa Przyjaciół Nadnoteckiego Festiwalu Muzycznego zapraszamy do udziału w niezwykłym koncercie. 

TALENT odwołany!

TALENT odwołany!

Zaproszenie na Noc Świętojańską nad jeziorem w Białej

 Rada Sołecka wsi Biała i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają mieszkańców miasta i gminy Wieleń na Noc Świętojańską nad jeziorem w Białej i powitanie lata w Puszczy Noteckiej w ramach Spotakań w sercu Puszczy Noteckiej 27 czerwca 2015 r. o godzinie 18:00.

Nadnotecki Dzień Pieśni i Muzyki w Rosku

Oddział Nadnotecki Polskiego Związku Chórów i Orkiestr w Pile, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, Wiejski Dom Kultury w Rosku, Chór „Lutnia” z Roska zapraszają na XXXIX Nadnotecki Dzień Pieśni i Muzyki z okazji 110-lecia ruchu śpiewaczego w Rosku 21 czerwca 2015 na placu przy WDK Rosko.

Zaproszenie na konferencję KULTURA GMINY WIELEŃ SILNA AKTYWNOŚCIĄ SWOICH MIESZKAŃCÓW

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk i Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na konferencję i warsztaty pn. "Gmina Wieleń silna aktywnością swoich mieszkańców"

Wystartował lipiec z kulturą!
Zapraszamy gorąco dzieci i młodzież oraz ich opiekunów do zapoznania się i wzięcia udziału w propozycjach kulturalnych przygotowanych na wakacyjny lipiec przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu.
Zaproszenie na spotkanie ws. Strefy Wyzwalania Społecznej Energii

Prowadzicie na terenie gminy Wieleń stowarzyszenie, grupę nieformalną, klub sportowy, koło gospodyń wiejskich i chcecie pokazać potencjał swojego sołectwa? Mamy dla Was propozycję! 

Dni Ziemi Wieleńskiej 2015

Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, wraz z organizacjami społecznymi i grupami nieformalnymi  zapraszają gorąco na DNI ZIEMI WIELŃSKIEJ 2015.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wielenia

 Zapraszamy do udziału w tegorocznym turnieju piłkarskim. 

Wakacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej 2015 (kategoria 16+)

Informujemy, ze Wakacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w kategorii 16+ odbędzie się 28 lipca br. o godzinie 17:00 na korcie miejskim w Wieleniu.

XI Spotkanie w Sercu Puszczy Noteckiej - Miały 2015

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Rada Sołecka wsi Miały, OSP Miały  oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na XI SPOTKANIE W PUSZCZY NOTECKIEJ

Sierpień z kulturą

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu   zaprasza gorąco na Sierpień z Kulturą!

Summer Party - wakacyjna zabawa taneczna

Zapraszamy gorąco na wakacyjną zabawę taneczną 14 sierpnia o godzinie 21:00 na korcie miejskim w Wieleniu. Grać będą zespół AKT i DJ Kamix,

Dożynki Gminne w Gulczu

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Rada Sołecka wsi Gulcz oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na Dożynki Gminne w Gulczu 16 sierpnia 2015.

Festyn charytatywny w Dzierżążnie Wielkim

 Rada Parafialna działająca przy Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej i Odnowa Wsi w Dzierżążnie Wielkim serdecznie zapraszają na FESTYN CHARYTATYWNY

Śladami Króla Puszczy

 Mariusz Michałek Wypożyczalnia kajaków „KOTWICA”, MGOK w Wieleniu, Biuro Polowań „Artemis”- Marta Sobieska i Koło Łowieckie nr 36 „PUSZCZA” Potrzebowice zapraszają na imprezę lokalną "Śladami Króla Puszczy".

Ogień nas połączył

 Grupa nieformalna "MiałyMężyk/Razem, Rada Sołecka Wsi Mężyk i Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego w Miałach przy współpracy z Urzędem Miejskim w Wieleniu zapraszają na wydarzenie integracyjno – wspomnieniowe: "OGIEŃ NAS POŁĄCZYŁ"

 
Apetyt na kulturę w Zielonowie

W imieniu Rady Sołeckiej wsi Zielonowo serdecznie zapraszamy na inicjatywę w ramach projektu „Skosztuj kultury w swojej gminie- zapoznanie mieszkańców Zielonowa z możliwościami udziału w działaniach o charakterze kulturalnym na terenie gminy”.

Turniej Piłki Koszykowej na zakończenie wakacji

 Zapraszamy do udziału w wakacyjnym turnieju piłki koszykowej

Zielonowski TURNIEJ WSI o puchar Burmistrza Wielenia

 Sołtys wsi Zielonowo wraz z organizatorami zaprasza na Zielonowski Turniej Wsi.

III OPEN PARTY

 Zapraszamy gorąco na zakończenie lata w gminie Wieleń, czyli trzecią edycję Open Party!

Narodowe Czytalnie LALKI

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu wraz z Biblioteką Publiczną zapraszają mieszkańców miasta i gminy Wieleń na Narodowe Czytanie "Lalki" Bolesława Prusa.

Marianowo i Herburtowo zapraszają do siebie!

 Rady Sołeckie wsi Marianowo i Herburtowo wraz z partnerami zapraszają uprzejmie na wydarzenie pt. "Marianowo i Herburtowo w przyjaźni z kulturą". 

Dożynki Wiejskie w Dzierżążnie Wielkim

 Komitet organizacyjny zaprasza gorąco na tegoroczne święto plonów w Dzierząznie Wielkim 29 września o godz. 14:00.

Jubileusz 40.lecia działalności Orkiestry Dętej w Wieleniu

 Orkiestra Dęta działająca przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wieleniu zaprasza gorąco na swój jubileusz 27 września br.

Zakończenie projektu KUŹNICZKA KUŹNIĄ TALENTÓW

 Koło Niezależnych Twórców Ziemi Wieleńskiej, Grupa Odnowy Wsi i Rada Sołecka wsi Kuźniczka zapraszają serdecznie na ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „KUŹNICZKA KUŹNIĄ TALENTÓW”

Regulamin konkursu MALWA 2015

 Zapraszamy do udziału w konkursie.

Dębogórskie Rodziny - festyn rodzinny

 AUTORZY PROJEKTU „DĘBOGÓRSKIE RODZINY” ZAPRASZAJĄ 10 PAŹDZIERNIKA 2015 r. W GODZINACH OD 14:00 DO 17:00 DO ŚWIETLICY WIEJSKIEJ NA FESTYN RODZINNY

Dzień Papieski 2015

 Z okazji Dnia Papieskiego zapraszamy na film.

Zaproszenie na Inaugurację Roku Kulturalno - Artystycznego 2015/2016

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu serdecznie zapraszająna uroczystą Inaugurację Roku Kulturalno - Artystycznego 2015 / 2016

Zaproszenie na V Nadnotecki Jarmark Bożonarodzeniowy

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do wspólnego spędzenia Mikołajek!

ZAPROSZENIE NA V NADNOTECKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

 Jesień jeszcze się nie skończyła, ale my zapraszamy już teraz do udziału w corocznym Nadnoteckim Jarmarku Bożonarodzeniowym. To już piąta jego odsłona, liczymy więc na to, że informacja o jarmarku, również za Państwa stroną, dotrze do jeszcze większej grupy uczestników i odbiorców.

Zaproszenie na spektakl teatralny pt. Świąteczna nauczka

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza gorąco na świąteczny spektakl teatralny dla dzieci.

24. Finał WOŚP zagra w Wieleniu!

 Wieleński sztab WOŚP zaprasza gorąco do wspólnego udziału w 24. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 10 stycznia o godzinie 16:00 w Ośrodku Kultury "Strzelnica".

Koncert grupy STONEROSES

 9 stycznia o godzinie 19:00 Ośrodek Kultury "Strzelnica" zaprasza wszystkich fanów rocka kiego brzmienia na koncert grupy STONEROSES.

Koncert Z KOLĘDĄ PO EUROPIE

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu oraz parafia pw. św. Rocha w Wieleniu zapraszają serdecznie na koncert pt. Z KOLĘDĄ PO EUROPIE - od Bałkanów, po łuku Karpat, przez Polesie, po Dolinę Noteci.

FERIADA W GMINIE WIELEŃ

 Zapraszamy do udziału w FERIADZIE 2016!

Zbieramy zapisy na Ferie Objazdowe

 Zachęcamy dzieci i młodzież do zapisywania się na Ferie Objazdowe w Gminie Wieleń.

Ferie w Bibliotece

 Zapraszamy do udziału w praogramie Ferii w Bibliotece.

Warsztaty gitarowe z Witoldem Żuromskim

 W środę, 27 stycznia zaprszamy wszystkich młodych miłośników muzyki na warsztaty gitarowe.

Wyjazd do kina HELIOS w Pile

Wciąz istnieje możliwość zapisania się na feriadowy wyjazd do kina HELIOS w Pile.

 

Wystawa malarstwa Łukasza Prządki

 W imieniu Wronieckiego Domu Kultury zapraszamy gorąco do odwiedzenia wystawy pochodzącego z Wielenia Łukasza Prządki.

Wystawa prac Pawła Rutkowskiego

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza serdecznie na wystawę malarstwa Pawła Rutkowskiego pt. "Wielcy nieobecni". 

Koncert Walentynkowych Serc

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, Rada Sołecka wsi Miały, Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego w Miałach, Koło Gospodyń Wiejskich w Miałach oraz grupa M-Fire zapraszają na Koncert Walentynkowych Serc w wykonaniu Orkiestry Dętej działającej przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wieleniu.

Kabaret CZWARTA FALA w Wieleniu!

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na wystep kabaretu "Czwarta Fala" z programem "Made in Poland" w sobotę 20 lutego 2016 roku o godzinie 19:30 w Sali Herbowej Ośrodka Kultury w Wieleniu.

Gminny Konkurs plastyczny na JAJO WIELKANOCNE

 Jak co roku zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym.

II Kiermasz Wielkanocny ALE JAJA

 Po raz drugi mamy przyjemność zaprosić do Wielenia wszystkich miłośników rękodzieła na II Kiermasz Wielkanocny.

XIX Turniej Poezji Mówionej i Śpiewanej ŁAGODNE KLIMATY 2016

 Wielkimi krokami zblizają się wieleńskie "Łagodne Klimaty".

Kabaret Czwarta Fala wystąpił w Wieleniu

 zapraszamy do obejrzenia foto galerii.

Dzień Kobiet w Miałach

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, Rada Sołecka wsi Miały, stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego w Miałach oraz grupa M-Fire zapraszają na Dzień Kobiet

Koncert operetkowy w wykonaniu solistów poznańskich

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza mieszkańców miasta i gminy Wieleń na koncert operetkowy w wykonaniu solistów scen poznańskich pt. "O miłości prawie wszystko". 

Recital kabaretowy na Dzień Kobiet

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu z okazji Dnia Kobiet serdecznie zapraszają na recital kabaretowy Witolda Żuromskiego i Marcina Samolczyka 

Akademia Zdrowego Seniora

 Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „DYNIA” z Roska zaprasza wszystkich seniorów i nie tylko do udziału w bezpłatnych warsztatach pod tytułem  „Akademia Zdrowego Seniora” 

Łagodne Klimaty 2016

 Tradycją jest już, że pierwszego dnia wiosny w wieleńskim Ośrodku Kultury odbywa się Turniej Poezji Mówionej i Śpiewanej „Łagodne Klimaty”.

Bilety na koncert operetkowy

 Informujemy, ze wciąż istnieje możliwość kupienia biletów na koncert operetkowy w wykonaniu solistów poznańskich. 

Konkurs na najładniejszy kosz piknikowy podczas Majówki!

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają serdecznie na Gminne Obchody Świąt Majowych. 

Wystawa Przemysława Kubiaka

Jeszcze przez tydzień zapraszamy gorąco do obejrzenia wystawy Przemysława Kubiaka.

Czytelnia plenerowa i regał miejski niebawem otwarte!

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu przy współpracy Urzędu Miejskiego w Wieleniu zaprasza na otwarcie strefy "Tu odpocznij, tu 

poczytaj" 28 kwietnia 2016 roku o godzinie 16:30 w parku przy Ośrodku Kultury "Strzelnica" w Wieleniu.

Noc Świętojańska nad jeziorem w Białej

 Burmistrz Wielenia Elzbieta Rybarczyk, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu oraz Rada Sołecka wsi Biała zapraszają na Noc Świętojańską nad Jeziorem w Białej 25 czerwca 2016 roku o godzinie 17:00.

Dzień Dziecka

 Zapraszamy na Dzień Dziecka, który odbędzie się 5 czerwca 2016 (niedziela) na korcie miejskim w Wieleniu.

XI Festyn Rodzinny we Wrzeszczynie

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, Rada Sołecka wsi Wrzeszczyna, Koło Gospodyń Wiejskich we Wrzeszczynie oraz Klub Sportowy „Tarzani” Wrzeszczyna zapraszają na XI Festyn Rodzinny we Wrzeszczynie.

DNI ZIEMI WIELEŃSKIEJ 2016

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dni Ziemi Wieleńskiej 2016.

Zaproszenie na XIII Spotkanie w Puszczy NOteckiej - Miały 2016

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu,  Rada Sołecka wsi Miały, OSP Miały, KGW Miały oraz Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego w Miałach zapraszają serdecznie na XIII Spotkanie w Puszczy Noteckiej, ktore odbędzie się 6 sierpnia 2016 roku o godzinie 17:00 w Miałach.

Zaproszenie na Dożynki Wiejskie w Rosku

  Komitet Organizacyjny Dożynek Wiejskich , Kółko Rolnicze z Roska, Wiejski Dom Kultury w Rosku, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na Dożynki Wiejskie w Rosku 14 sierpnia 2016 r. 

Konkurs na najlepszy placek drożdżowy podczas Dożynek Gminnych

Z okazji zblizających się Dozynek Gminnych w Nowych Dworach, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie "Na najlepszy placowy".

 

Zaproszenie na Dożynki Wiejskie w Dzierżążnie Wielkim i zakończenie Spotkań w Puszczy Noteckiej

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Rada Sołecka wsi Dzierżążno Wielkie, Kółko Rolnicze w Dzierżążnie Wielkim oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają serdecznie na Dożynki Wiejskie oraz zakończenie Spotkań w Puszczy Noteckiej, które odbędą się 20 sierpnia 2016 roku w amfiteatrze nad jeziorem w Dzierżążnie Wielkim. 

Turniej Koszykówki Ulicznej - Wakacje 2016

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza na Turniej Koszykówki Ulicznej, który odbędzie się na terenie miejskiego kortu 25.08.2016. Początek, godzina 10:00 Zapraszamy!

Zgłoszenia drużyn należy dokonać u Organizatora w terminie do 25.08.2016 r. , na pół godziny przed rozpoczęciem turnieju.

Gminny Wakacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej 16-25

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza na Gminny Wakacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, który odbędzie się na terenie kortu miejskiego 19.08.2016. Start o godzinie 10:00. Zapraszamy! UWAGA!: Turniej został przeniesiony z 21.08 na 19.08, godz. 10:00. Informacja na plakacie.

Zaproszenie na Dożynki Gminne w Nowych Dworach

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Komitet Organizacyjny Dożynek Gminnych, Rada Sołecka wsi Nowe Dwory oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na Dożynki Gminne w Nowych Dworach, które odbędą się 28 sierpnia 2016 roku. 

Disco Party na zakończenie wakacji

Zapraszamy na Disco Party!

Spektakl teatralny dla dzieci pt. Zaczarowany Ołówek

 Zapraszamy na spektakl teatralny Teatru "Duet" z Krakowa pt. "Zaczarowany ołówek".

Rozwój Przedsiębiorczości z Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupą Działania Leader

 Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupą Działania Leader , które odbędzie się 6 Września w Sali M-GOK w Wieleniu o godzinie 10:00. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00. 

Narodowe Czytanie w Wieleniu

 Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Narodowego Czytania, które odbędzie się w parku przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury "Strzelnica" w Wieleniu 2 września 2016 roku o godzinie 16:00.

Spektakl Teatralny "Zaczarowany Ołówek" w wykonaniu teatru Duet z Krakowa

 Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spektaklu Zaczarowany Ołówek w wykonaniu Teatru Duet z Krakowa, który odbył się 31 sierpnia 2016 roku w Ośrodku Kultury Strzelnica w Wieleniu.

Narodowe Czytanie 2016

 Zapraszamy do galerii z uroczystego czytania Quo Vadis Henryka Sienkiewicza w ramach Narodowego Czytania 2016, które odbyło się  2 września 2016 roku w parku przy Ośrodku Kultury Strzelnica.

VI Zawody Sportowo-Obronne o Puchar Burmistrza Wielenia

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu oraz Międzyszkolny Klub Sportowy "Muszkiet" w Wieleniu zapraszają na VI Zawody Sportowo-Obronne o Puchar Burmistrza Wielenia, które odbędą się 25 września 2016 roku o godz. 14:00 na strzelnicy polowej, przy ulicy Sosnowej we Wieleniu. Serdecznie Zapraszamy!

Zaproszenie na wykład

 Akademia Obywateli Miasta i Gminy Wieleń "Dwa brzegi Noteci" zaprasza na bezpłatne spotkanie z red. Krzysztofem Kaźmierczakiem

Czarnkowsko-trzcianecka LGD zaprasza na spotkanie

 Chcesz się realizować? Masz pomysł na biznes?

Warsztaty przygotowania wniosków

 Czarnkowsko-trzcianecka Lokalna Grupa Działania zaprasza na warsztaty przygotowania wniosków o przyznanie pomocy wraz z biznesplanem.

I Targi Produktu Lokalnego

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Północnej w Chodzieży, Koło Pszczelarzy w Wieleniu oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają serdecznie naI Targi Produktu Lokalnego "Miasto i Gmina Wieleń - z natury najlepsze" oraz Regionalny Dzień Pszczelarza - 135-lecie Koła Pszczelarzy w Wieleniu. 

XXI Powiatowe Święto Pieśni i Muzyki

 Powiat Czarnkowsko- Trzcianecki, Gmina Wieleń oraz Polski Związek Chórów i Orkiestr Oddział Nadnotecki w Pile zapraszają serdecznie na XXI Powiatowe Święto Pieśni i Muzyki.

Otwarte Mistrzostwa w Strzelectwie Sportowym

 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY „MUSZKIET” W WIELENIU ZAPRASZA NA OTWARTE MISTRZOSTWA W STRZELECTWIE SPORTOWYM

Inauguracja Roku Kulturalno-Artystycznego 2016/2017

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na Inaugurację Roku Kulturalno-Artystycznego 2016/2017, która odbędzie się 28 października 2016 roku o godzinie 17:00 w Sali Herbowej Ośrodka Kultury "Strzelnica" w Wieleniu.

Zapraszamy na wystawę prac Łukasza Prządki

 Wystawa dostępna od 28 października w sali kominkowej ośrodka kultury "Strzelnica" w godzinach 8:00 - 16:00

Bilety na koncert operetkowy wciąż w sprzedaży

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza gorąco na koncert operetkowy w wykonaniu solistów scen poznańskich pt. "Zaczarowany świat operetki i musicalu"

VI Nadnotecki Jarmark Bożonarodzeniowy

Już po raz szósty mamy przyjemność zaprosić do udziału w corocznym Nadnoteckim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Idea przedświątecznych spotkań kiermaszowych już dawno ogarnęła całą Polskę, więc i my nadal z niej nie rezygnujemy, tworząc wspólną przestrzeń dla mieszkańców miasta i gminy Wieleń oraz okolic. 

Gminny Plastyczny Konkurs Bożonarodzeniowy na stajenkę betlejemską

 Jak co roku zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie plastycznym.

Kolędowanie Doliną Noteci - przystanek Miały

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, Rada Sołecka wsi Miały oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na koncert w ramach XVII Międzynarodowych Spotkań Kolędników Połajewo - Wielkopolska pt. "Kolędowanie w Dolinie Noteci - przystanek Miały".

Wieleń znowu gra z Wielką Orkiestrą!

 Wieleński sztab WOŚP zaprasza po raz kolejny do udziału w wielkim finale najsłynniejszej w Polsce akcji charytatywnej! Start: niedziela 15 stycznia 2017, godzina 16:00 Ośrodek Kultury "Strzelnica" w Wieleniu

Plan ferii zimowych organizowany przez Wiejski Dom Kultury w Rosku
PLAN FERII ORGANIZOWANY  PRZEZ
WIEJSKI  DOM  KULTURY
W  ROSKU
30 STYCZNIA – 10 LUTEGO 2017
 
 

 

Wizyta w kinie HELIOS

 Szczegóły dotyczące seansu filmowego dla najmłodszych w pilskim kinie "Helios".

Ferie Objazdowe czas zacząć!

 Pierwszy tydzień FERIADY już prawie za nami.

Konkurs na inicjatywy kulturalne ZMIENIAJ SWOJE MIEJSCE - druga edycja - wystartował!

 Po raz drugi mamy przyjemność zaprosić wszystkich aktywnych i kreatywnych mieszkańców miasta i gminy Wieleń do udziału w konkursie na inicjatywy kulturalne "Zmieniaj swoje miejsce".

Wieczór w krainie czardasza na Dzień Kobiet

 Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu serdecznie na koncert z okazji Dnia Kobiet

pt. "Wieczór w krainie czardasza"
Spotkanie autorskie z poetą Edwarden Henką.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wieleń zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z poetą Edwarden Henką.

Wielkanocny konkurs plastyczny

 Jak co roku o tej porze zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i gminy Wieleń do udziału w wielkanocnym konkursie plastycznym. 

Wieleński SZAFING Wiosenny

Wszystkich zainteresowanych pozbyciem się starych rzeczy a nabyciem nowych zapraszamy do udziału w Wieleńskim SZAFINGU Wiosennym.

III Kiermasz Wielkanocny ALE JAJA

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza na III Kiermasz Wielkanocny "Ale jaja" w niedzielę 9 kwietnia od godziny 15:00 do 18:00 w Ośrodku Kultury "Strzelnica" w Wieleniu.

Konkurs na inicjatywy kulturalne ZMIENIAJ SWOJE MIEJSCE

  Po raz drugi mamy przyjemność zaprosić wszystkich aktywnych i kreatywnych mieszkańców miasta i gminy Wieleń do udziału w konkursie na inicjatywy kulturalne "Zmieniaj swoje miejsce".

Muzyczna wiosna z Orkiestrą Dętą.

 Nasza orkiestra znowu poszukuje osób chętnych uczyć się gry na instrumentach dętych! Tym razem z pokazowym koncertem pojawi się w najbliższy piątek w Rosku (o godz. 19:00) oraz Gulczu (o godz. 20:00).

VII Bieg Papieski w Wieleniu

 Jak co roku zapraszamy biegaczy do udziału w okolicznościowym Biegu Papieskim.

Gminne Obchody Świąt Majowych

 Wspólnie z Burmistrzem Wielenia zapraszamy do udziału w Gminnych Obchodach Świąt Majowych.

Zielona sobota z sekretami natury

 W imieniu Akademii Obywateli serdecznie zapraszamy.

Dzień Dziecka w Wieleniu

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu przy współpracy z: Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wieleniu, Rad Osiedlowych „Południe, „Północ” i „Staromiejskie”, Wieleńskiego Towarzystwa Wędkarskiego, Polskiego Związku Wędkarskiego koło w Wieleniu,  MKS „Muszkiet”, Klubu Seniora „W kwiecie wieku” oraz Wieleńskich Drużyn Harcerskich oraz BURMISTRZ WIELENIA ELŻBIETA RYBARCZYK zapraszają wszystkie dzieci na Dzień Dziecka 28 maja 2017 roku Kort Miejsko / Marcinówka.

Wieleński zespół "Joker Squad" w finale Disco Star 2017! Oddajemy swoje głosy!

 Wieleński zespół "Joker Squad" w finale Disco Star 2017! Oddajemy swoje głosy! Już w najbliższą sobotę 27 maja na antenie Polo TV o godzinie 18:00.

Dzień Strażaka 2017

W imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej zapraszamy na Gminne Obchody Dnia Strazaka we Wrzeszczynie.

 

Noc Świętojańska nad jeziorem w Białej

24 czerwca zapraszamy do Białej na Noc Świętojańską. 

IX Bieg o Puchar Wstęgi Bukówki w Kuźniczce

 Międzyszkolny Klub Sportowy "Muszkiet" przy współpracy z Urzędem Miejskim w Wieleniu, Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wieleniu, Radą Sołecką wsi Kuźniczka oraz Kołem Niezależnych Twórców Ziemi Wieleńskiej zapraszają na coroczny Bieg o Puchar Wstęgi Bukówki, który odbędzie się 2 lipca w Kuźniczce. 

Festyn Rodzinny we Wrzeszczynie

 Klub Sportowy „Tarzani” Wrzeszczyna, Rada Sołecka wsi Wrzeszczyna, Koło Gospodyń Wiejskich we Wrzeszczynie, Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzeszczynie, SAL „Rabarbar” oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zapraszają na XII Festyn Rodzinny we Wrzeszczynie 1 lipca 2017 roku na boisku sportowym im. Jana Welki we Wrzeszczynie.

 
Wakacje w Ośrodku Kultury

 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu zaprasza na WAKACJE Z KULTURĄ

Święto Dębu w Dębogórze

 Zapraszamy serdecznie do Dębogóry w najblizszą sobotę!

Zajęcia wakacyjne na Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu