29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ostatnia szansa aby zostać wolontariuszem 29 Finału WOŚP 05.01.2021 r.
Szanowni Państwo Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu Sztab WOŚP nr 835 ogłasza dalszy nabór wolontariuszy na 29 Finał WOŚP.

W uwagi na stan pandemii, rejestracja wolontariuszy odbywa się online. Wystarczy wejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl wypełnić kwestionariusz i zarejestrować się we własnym domu bez konieczności wychodzenia. prosimy pamiętać aby podczas rejestracji wybrać Sztab WOŚP nr 835 w Wieleniu jest to Ośrodek Kultury „Strzelnica”.

Tam przyjdą wasze pakiety i ten Sztab zakończy waszą procedurę rejestracji. osoby pełnoletnie rejestrują się samodzielnie, a osoby niepełnoletnie muszą poprosić o zgodę rodzica/opiekuna prawnego.

Czas rejestracji upływa w dniu 05.01.20221 r. do godz 13:00.

W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefony 67 25 61 660. Serdecznie zapraszamy Wieleński sztab WOŚP nr 835.

Wydarzenie zostało zakończone.

All Day