Dopasuj rozmiar czcionki

Festiwal Rybny w Wieleniu

 Impreza ta jest elementem większego projektu pod nazwą „Regionalne rozmaitOŚCI” – Piknik Rybny w Wieleniu skuteczną metodą promocji obszaru należącego do Nadnoteckiej Grupy Rybackiej., przygotowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu.
Nadnotecki Festiwal Rybny to impreza wystawiennicza, do której organizatorzy zapraszają firmy, gospodarstwa, organizacje i instytucje związane z rybactwem, wędkarstwem, przetwórstwem rybnym lub promujących w swych działaniach produkty regionalne i idee ekologii. Udział w Festiwalu jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają wystawcom zadaszoną powierzchnię 80 m2, ok. 100 m2 bez zadaszenia oraz dostęp do prądu.rej organizatorzy zapraszają firmy, gospodarstwa, organizacje i instytucje związane z rybactwem, wędkarstwem, przetw
Chętnych do udziału w Nadnoteckim Festiwalu Rybnym, prosimy o skontaktowanie się z organizatorem imprezy: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, ul. Dworcowa 1, 64-730 Wieleń, tel. 67 256 16 60 lub e-mail: mgok-strzelnica@wp.pl. Termin zgłaszania upływa 17 lipca.
Marcin Kryger
Koordynator Projektu
 

 

Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin Nadnoteckiego Festiwalu Rybnego w Wieleniu

2. Karta zgłoszenia do Nadnoteckiego Festiwalu Rybnego

 

Gminny Dzień Dziecka 01.06.2019 r. godz. 15:00 Hala Sportowo-Widowiskowa w Wieleniu

 

Koncert Opreretki 25.05.2019

 

Gminny Konkurs Plastyczny "NOTECKI SKRZAT"