Dopasuj rozmiar czcionki

Już jest

W pilotażowym odcinku można zobaczyć sondę uliczną, relacje z WOŚP w Wieleniu, oraz szereg innych materiałów video. Wszystko od podstaw wykonane przez młodzież z Wielenia i okolic (tj. od prowadzenia przez nagranie i montaż). Każdy z młodych redaktorów jest uczestnikiem projektu o nazwie „Wieleńska TV FLOW”, czyli młodzi o swoim mieście, który realizuje od stycznia do lipca br. Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu w ramach dofinansowania z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanej przez Polską Fundacje Dzieci i Młodzieży.
W ramach działań związanych z promocją projektu ogłoszono konkurs na logo „Wieleńskiej TV FLOW”. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie wieleńskiego ośrodka kultury. Termin nadsyłania prac upływa 25 stycznia. Zwycięzca otrzyma nagrodę, czyli markowe słuchawki.
Trwają nagrania do drugiego odcinka, który pojawi się pod koniec stycznia. Młodzież z Wielenia i okolic w wieku 14 – 19 lat zainteresowana uczestnictwem w projekcie może zgłosić się do siedziby redakcji, która mieści się w Ośrodku Kultury „Strzelnica” w Wieleniu (tj. Nadnoteckie Studio Nagrań). Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia. Już w lutym uczestnicy projektu wezmą udział w cyklu warsztatów z dziennikarstwa prasowego, promocji oraz grafiki. W planach są wyjazdy studyjne oraz spotkanie ze znanym dziennikarzem.
Marcin Kryger
Koordynator Projektu  

IX Bieg Papieski 02.05.2019 r. Ośrodek Kultury "Strzelnica".

 

II Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Burmistrza Wielenia Elżbiety Rybarczyk 01.05.

 

XXIII Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej"Rozśpiewane Przedszkole" 16.05.2019 r.

 

Gminny Konkurs Plastyczny "NOTECKI SKRZAT"