Dopasuj rozmiar czcionki

Młodzieżowe media w ofensywie!

 1 kwietnia młodzież z redakcji młodzieżowego portalu www.multimedialnywielen.pl wydaję swoją pierwszą bezpłatną gazetkę o nazwie „Wieleń Woła”. Będzie ona kolportowana na głównych ulicach Wielenia. W niej porcja informacji z życia miasta i gminy napisanych z punktu widzenia młodych.  Będzie można dowiedzieć się:, Czym młodzi zajmują się w wolnym czasie? Po co nam portal czy telewizja młodzieżowa? Dowiemy się także, dlaczego miasto odwiedzą chińczycy i kto będzie gwiazdą tegorocznej edycji Pikniku Rybnego „Regionalne rozmaitOŚCI”?

Z kolei 8 kwietnia zapraszamy na premierowe wydanie serwisu TV FLOW, czyli pierwszej miejsko-gminnej telewizji młodzieżowej. W nim zobaczymy materiały filmowe zespołów redakcyjnych z Roska, Dzierżążna Wielkiego i Wielenia. Serwis będzie można obejrzeć tego dnia w Ośrodku Kultury „Strzelnica” w Wieleniu o godz. 18.00 oraz na stronie www.mgok-wielen.pl . Zapraszamy wszystkich chętnych!

Przypomnijmy, że młodzieżowe media powstały w ramach dwóch projektów ogólnopolskich realizowanych przez Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu. Portal i gazetka powstaje w ramach projektu www.multimedialnywielen.pl współfinansowanego z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanej przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Natomiast miejsko-gminna „TV FLOW” powstaje w ramach projektu „TV FLOW, czyli młodzi o swojej gminie” realizowanego z programu Fundacji ORANGE. 

Marcin Kryger

Koordynator projektów M-GOK w Wieleniu 

 

Gminny Dzień Dziecka 01.06.2019 r. godz. 15:00 Hala Sportowo-Widowiskowa w Wieleniu

 

Koncert Opreretki 25.05.2019

 

Gminny Konkurs Plastyczny "NOTECKI SKRZAT"