Dopasuj rozmiar czcionki

Noworoczny koncert

Koncert "Loranc śpiewa Jakubczak" to prawdziwa uczta melomana. Iwona Loranc obdarzona jest przyjemnym, miękkim głosem, a melodie z niego płynące sprawiają, że jej koncerty należą do najbardziej udanych. Akompaniuje jej na gitarze Witold Żuromski. Wykonują razem (w językach polskim i portugalskim) na nowo zaaranżowane piosenki Ludmiły Jakubczak, znanej i cenionej piosenkarki wykonującej takie utwory jak ""Gdy mi ciebie zabraknie", "Alabama", "Dwie szklaneczki wina", "Szeptem", "Wakacje z deszczem". 

 

 

Iwona Loranc - 

brała udział w licznych przeglądach i konkursach, na których odniosła wiele sukcesów. Najważniejsze wyróżnienia to: Grand Prix i nagroda dziennikarzy za wykonanie piosenki Toma Waits’a „Dno” w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2002 roku, nagroda „Trytona” za wybitne walory artystyczne na festiwalu FAMA w Świnoujściu - 2002 r.,
I nagroda na 38. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie - 2002r.
Iwona Loranc wydała 3 płyty – pierwszą z zespołem Tricolor (2003r.), i dwie solowe „Znaki na niebie” (2006r.) i „Loranc Śpiewa Jakubczak” (2008r.).

Witold Żuromski - 

muzyk, kompozytor, autor aranżacji utworów z płyty „Loranc Śpiewa Jakubczak”. Gra na gitarze elektrycznej i akustycznej. Jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W 1997 roku został laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Bluesowego" Zaczarowany Świat Harmonijki" organizowanego przez C.K. Zamek w Poznaniu. Jako muzyk sesyjny brał udział w Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową w Ostrołęce, "Debiutach" na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu , Festiwalu Piosenki im. Anny Jantar we Wrześni i koncertował w Teatrze Ochoty w Warszawie z własnym recitalem.
Witold Żuromski jest wykładowcą w klasie gitary Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia im. M. Karłowicza oraz Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Organizuje i pełni rolę kierownika Ogólnopolskich Warsztatów Gitarowych w Obornikach Wlkp. organizowanego przez C.K. Zamek w Poznaniu. Jako muzyk sesyjny brał udział w Og
Witold Żurom

IX Bieg Papieski 02.05.2019 r. Ośrodek Kultury "Strzelnica".

 

II Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Burmistrza Wielenia Elżbiety Rybarczyk 01.05.

 

XXIII Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej"Rozśpiewane Przedszkole" 16.05.2019 r.

 

Gminny Konkurs Plastyczny "NOTECKI SKRZAT"